Bilgisayar

Yeni Bilgisayar yeni nesil teknoloji sitesi adından da anlaşılacağı gibi bilgisayar üzerine kurulmuş bir teknoloji sitesidir. Sadece bilgisayar haberleri ve bilgisayar içerikleri üreten bir ekibe sahiptir. Bu kategoride ise yeni bilgisayar incelemeleri bulabilirsiniz. Yeni bilgisayar almaya karar verdiyseniz ve hangi bilgisayarı alacağınıza karar veremediyseniz bu kategoriden bilgisayar incelemelerine bakarak aradığınız bilgisayarı bulabilirsiniz. Üstelik karar verdiğiniz bilgisayarın en uygun fiyatla nerede satıldığını görebilir ve istediğiniz bilgisayarı en uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Çift Ekranlı Laptop Asus Zenbook Duo

Çift Ekranlı Laptop Asus Zenbook Duo, tasarımı ve özellikleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor ve tam puan alıyor.

Çift Ekranlı Laptop Asus Zenbook Duo, tasarımı ve özellikleri ile herkesin dikkatini çekmeyi başarıyor ve tam puan alıyor. Asus Zenbook Duo, hakkında bilgilere ve sistem özelliklerine bu konumuzdan ulaşabilirsiniz.

Devamı Oku

Lenovo Legion Y540 Oyuncu Bilgisayarı

Lenovo Legion Y540 Oyuncu Bilgisayarı performans olarak çok beğenilse de eleştiri aldığı yönleri de oldu. Lenovo Legion Y540 fiyatı ve özellikleri bu konumuzda.

Lenovo Legion Y540 oyuncu bilgisayarı oyun sevenlerin dikkatini çekmiş gibi duruyor. Bildiğimiz üzere Lenovo Legion serisi artık intel 9.nesil işlemcileri ile satışa sunuluyor. Lenovo Legion Y540 bilgisayarı da intel 9.nesil...

Devamı Oku

Casper Nirvana S500 İncelemesi

Casper Nirvana S500 İncelemesi, Mobil kullanımlar için laptop arıyorsanız yüksek batarya ömürlü Casper Nirvana S500 modelini inceleyebilirsiniz.

Herkese merhabalar. Bu konumuzda Casper Nirvana S500 laptobu inceleyeceğiz. Laptop incelemesi konumuza başlamadan önce sizlere her zaman söylediğimiz gibi laptop almadan önce ne amaçlı alacağınızı bilerek araştırma yapmanızda fayda var....

Devamı Oku

Tekrar Hoşgeldiniz

Hesaba giriş yap

Kayıt Ol

Kayıt formunu doldurun

Parola belirle

Şifrenizi sıfırlamak için lütfen kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.