DellHaber

Dell XPS 17 Hakkında Bilgi Sızdırıldı

Dell XPS serisine bir yenisini daha ekliyor. Dell XPS 17 merakla beklenirken Engadget XPS 17 hakkında sızıntı olduğu haberini paylaştı. Engadget WesolyKubeczek Dell XPS 17 hakkında yaptığı haberde sızıntı olduğu öne sürülen bilgileri okuyucular ile paylaştı.

Yapılan habere göre Dell XPS serisinin yeni üyesi XPS 17 tamamen yenilenmiş bir tasarım ile karşımıza çıkacak. Bu modelde daha küçük çerçeve kullanıldığını ve  önceki XPS tasarımlarına göre kat kat iyi olduğu söyleniyor. Tasarım olarak övgü ile bahsedilen Dell XPS 17’de USB-A portu çıkartılmış olabilir. Yani USB kullanılamayabilir. Beklenen XPS 17 modelinin XPS 15’in tamamen yenilenmiş hali olduğu da sürekli vurgulanıyor.

Bahsedilen diğer sızıntı bilgiler arasında ise hoparlör konumlarının değiştiği yönünde. USB-C bağlantısının tercih edildiği Dell XPS 17 bir kulaklık yuvası ve birde SD kart yuvası bulunduruyor. Daha önce sızdırılmış olan özelliklerde ise 3840 x 2400 çözünürlükte 4 K ekran olduğu söylenmişti. İşlemci olarak da 6 çekirdekli İntel i7-10750H işlemci ve maksimum 32 GB a kadar yükseltilebilir bellek özelliği odluğu da sızıntı olarak paylaşılmıştı. Bu ay gelmesi beklenen Dell XPS 17’nin koronavirüsü salgını ile biraz gecikmesi bekleniyor.

Haberi Okumak İçin : https://www.engadget.com/dell-xps-laptop-leaked-images-design-changes-132553448.html

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı