Bilgisayar Dezenfekte Etme İşlemi Nasıl Yapılmalı

Bilgisayar Dezenfekte Etme İşlemi Nasıl Yapılmalı ? konumuzda bugünlerde en sık kullandığımız bilgisayarların nasıl temizlenmesi gerektiğini anlattık.

Koronavirüsü salgınında herkes evinde vakit geçiriyor. Bu süreçte evimizde kurtarıcılarımız tabi ki bilgisayarlarımız oluyor diyebiliriz. Çoğumuz hatta hemen hemen hepimiz evimizde vakitlerimizi bilgisayarlarımız ile geçiriyoruz. Peki evlerinizde uzun uzun vakit geçirdiğiniz bilgisayarlar için dezenfekte işlemi yapıyor musunuz ? Bu haberimizde bilgisayar dezenfekte etme işlemi nasıl yapılmalı sorusunu cevaplayacağız.

Okumaya devam et “Bilgisayar Dezenfekte Etme İşlemi Nasıl Yapılmalı”

Oyun Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Oyun bilgisayarı alırken nelere dikkat etmeliyiz ? Oyun için yeni bilgisayar arıyorsanız bu bilgisayarı seçerken nelere dikkat etmeniz gerekiyor bu konuda

Yeni bir oyun bilgisayarı almayı planlıyorsanız bilgisayarı seçerken çok iyi bir araştırma yapmanız gerekiyor. Eğer oyun amaçlı bir bilgisayar almak istiyorsanız ya da sahibi olduğunuz bilgisayar oynadığınız oyunlarda yeterli performans sağlayamıyor ise yeni oyun bilgisayarı almayı düşünüyorsanız dikkat etmeniz gereken önemli bir kaç madde var. Bu maddeleri okuyarak oyun bilgisayarı alırsanız paranızı boşa yatırmış olmazsınız oynadığınız oyunları sağlıklı bir şekilde oynarsınız. Peki oyun bilgisayarı alırken nelere dikkat etmeliyiz ? maddeler halinde sizler için hazırladık.

Okumaya devam et “Oyun Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?”

Ofis Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Ofis Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ? Ofisinize yeni bilgisayar alırken nelere dikkat edilmeli ? Ofis bilgisayarı nasıl olmalı ? Sorularının cevapları bu konuda.

Günümüzde bilgisayar her alanda ihtiyaç haline geldi. Artık her şey bilgisayar ortamında. Çağımız artık bilgisayar çağı. Durum böyle olunca artık ofislerde de her iş bilgisayar üzerinden dönmeye başladı. Fakat gün geçtikçe bilgisayar teknolojisi de gelişmeye devam ediyor. Bir süre ofis bilgisayarları işlerimizde ihtiyaçlarımızı karşılamamaya başlıyor. Durum böyle olunca ofisimize yeni bilgisayar almamız şart oluyor. Ve ya yeni bir ofis açacaksak yapacağımız işe göre o günün şartlarında işimizi görecek yeni ofis bilgisayarı almamız gerekiyor. Peki ofis bilgisayarı alırken nelere dikkat edilmeli ? Ofis bilgisayarı nasıl seçilmeli ? Bu soruların cevaplarını biliyor muyuz ? Sizler için ofis bilgisayarı nasıl alınmalı konusunda bir kaç madde sunacağız. Bu maddelere göre bilgisayar seçimi yaparsanız paranızın boşa gitmediğini  sizlerde anlayacaksınız.

Okumaya devam et “Ofis Bilgisayarı Alırken Nelere Dikkat Edilmeli ?”

Yeni Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz

Yeni Bilgisayar seçmek artık çok zor, Yeni Bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabını sizler için ele aldık. Cevabı konumuzda

Çağımız artık bilgisayar çağı olduğu için hemen hemen herkes bilgisayar kullanıyor diyebiliriz. Fakat gün geçtikçe bilgisayarlarda gelişiyor. Bu yüzden yeni bilgisayar ihtiyacı duyabiliriz. Eski bilgisayarlar artık işimizi görmüyorsa bu bilgisayarı yenisi ile değiştirmek istiyorsak ve ya ilk defa bilgisayar alacaksak bu konuyu okumanızı tavsiye ederim. Bu yazımızda yeni bilgisayar alırken nelere dikkat etmeliyiz sorusunun cevabını bulacağız.

Okumaya devam et “Yeni Bilgisayar Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz”