Yeni Bilgisayar, Alse Medya Elektronik Yayıncılık ve Ticaret LTD. ŞTİ. tarafından 2020 yılında kurulmuştur. Bu platformun kurulma amacı bilgisayar üzerine yeni nesil bir teknoloji sitesi oluşturmak ve okuyuculara bilgisayar hakkında en detaylı bilgileri sunmaktır. Yazılan her yazı editör kadromuz tarafından en ince detayına kadar araştırılarak sizlere servis edilmektedir.

Yeni bilgisayar almak isteyen okurlara en iyi fikirleri vermek ve yardımcı olabilmek adına incelemelerimizi herkesin anlayabileceği sadelikte ve özgünlük sizlere sunmaktayız. Tamamen tarafsız bir teknoloji sitesi olup incelediğimiz bilgisayarlarda asla kar amacı gütmüyoruz. Bu bilgiler tamamen sizlere faydalı olabilmek adına yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkan yayınlardır.

Yeni Bilgisayar tamamen ücretsiz olup kullanıcı görüşüne de son derece önem vermektedir. Bu yüzden yayınlanan incelemelere yapılan yorumlar bizler için çok önemlidir. Bu yorumlara göre incelememizin ne doğrultuda doğru olduğunu bizlerde görmüş olacağız.

Saygılarımızla, Alse Medya Elektronik Yayıncılık ve Ticaret LTD. ŞTİ.