Hakkımızda

Yeni Bilgisayar, 2018 yılında Bilişim sektöründe en iyi hizmeti vermek adına kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kısa bir zaman geçmiş olsa da bilişim sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır. Uzman kadromuzun da bizlere verdiği güç ile yapmış olduğumuz işlerde hep takdir kazanmış ve Ankara’da bilişim sektöründe en iyi firmalar arasında yerimizi almış bulunmaktayız.

En iyi hizmet en doğru yapılan hizmettir anlayışı ile müşterilerimize en doğru bilgileri aktarmış ve onların isteğine en uygun seçenekleri sunarak işimizi en doğru şekilde yapmaya özen göstermekteyiz.

Uzman kadromuzun bize verdiği güç ile her işin üstesinden gelebilme kabiliyetine sahip olmamız bizleri gün geçtikçe daha ileriye taşımaktadır. Ekibimiz alanlarında eğitimli ve sertifikalı kişilerdir. Bu sayede yapılan işler en doğru bilgi ile yapılmakta ve müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulmaktadır.

Bizler yaptığımız işlerde her adımı planlayarak gitmekteyiz. Bu sayede Müşterilerimizin sonrasında olumsuz bir durum yaşamasını engellemekteyiz. En iyi yapılan iş planlı yapılan iştir düşüncesi ile hareket etmemiz işin sağlıklı ve doğru bir şekilde ilerlemesini en iyi şekilde sonuca ulaşmasını ve müşterilerimizin memnuniyet duymasını sağlamaktadır.

Yeni Bilgisayar, bilişim sektöründe her konuda önce olmak için ileri doğru emin adımlarla yürümektedir. Bu adımları atarken kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.